X

Czym jest 5 ways…?

5 ways… to system do komunikacji online dla świadczących odpłatne porady i prowadzących obsługę klienta. Udostępnia personalizowane narzędzia, w tym: system obsługi spraw, czat z klientami, czy też generator ankiet. 5 ways… wspiera również organizację sprawnej pracy zespołowej, dzięki funkcjom takim jak:

  • tworzenie grup pracowników,
  • delegowanie spraw i
  • generowanie szczegółowych raportów pracy.

5 ways… - Dla kogo? 

Zarabiaj na doradztwie

Jest to narzędzie idealne dla świadczących porady i udzielających wsparcia merytorycznego online w ramach prowadzenia różnego rodzaju działalności. Za pomocą funkcji wyceny możliwe jest dostosowanie ceny za poradę w zależności od przyjętych kryteriów i przesłanie jej do konkretnego klienta. Po opłaceniu sprawy przez klienta pieniądze trafią bezpośrednio na konto eksperta.

Więcej na ten temat na stronie: Zarabiaj na doradztwie.

Czym jest 5 ways…?

Obsługuj klientów

To narzędzia dla zajmujących się wsparciem i pomocą dla klientów. Gromadzi funkcje takie jak formularz obsługi spraw i czat do wpięcia na stronie, ułatwiające sprzedaż dóbr i usług. W ramach obsługi spraw dostępne jest koszykowanie produktów, automatyczne płatności, czy obsługa ewentualnych reklamacji. Wszystkie informacje odnośnie sprzedaży produktów, usług i statusów płatności znajdują się w dedykowanych zakładkach spraw z konkretnymi klientami.

Więcej na ten temat na stronie: Obsługuj klientów

Czym jest 5 ways…?

Praca indywidualna vs. praca zespołowa w 5 ways…

Praca indywidualna w 5 ways…

5 ways… to idealne rozwiązanie i wsparcie dla działalności samodzielnej. Nie ma znaczenia czy dotyczy ona prowadzenia bloga tematycznego, usług beauty, czy porad prawnych. Narzędzia do obsługi klientów (czat, obsługa spraw, wyceny) są dostosowane do pojedynczego użytkownika. Oprócz opcji wycen i narzędzi do komunikacji dostępna jest możliwość etykietowania spraw, pomagająca w segregacji i porządkowaniu. Aby zoptymalizować organizację pracy, użytkownik może również korzystać z kalendarza pracy.

Praca zespołowa w 5 ways…

System 5 ways…  jest dostosowany do potrzeb firm działających zespołowo, co ułatwia koordynację pracy nad obsługą klientów. Funkcje obejmują planowanie pracy zespołu, nadawanie priorytetów sprawom, delegowanie spraw, weryfikację odpowiedzi oraz system komentarzy, który znacząco wspiera zarządzanie pracą zespołową. Dodatkowo, dzięki zarządzaniu uprawnieniami użytkowników, można sprawnie zoptymalizować proces i efektywność obsługi klientów.

Więcej w artykule: Jak zarządzać pracą zespołu w systemie 5 ways…?

Czym jest 5 ways…?

Kluczowe narzędzia w systemie 5 ways…

Obsługa spraw

Jest to narzędzie umożliwiające zamieszczenie na stronie internetowej formularza obsługi spraw, który stanowi miejsce do komunikacji z klientem. Zamieszczając formularz na swojej stronie, użytkownik otrzymuje dostęp do zaawansowanych funkcji pracy zespołowej, gdzie wpadające od klienta sprawy może przejmować, delegować, wyceniać i pobierać opłaty bezpośrednio w sprawie, etykietować, czy też nadawać im priorytety. 

Więcej o zastosowaniu obsługi spraw znajduje się na dedykowanej podstronie, lub w artykule: System obsługi spraw - ticketowy w 5 ways…

Czym jest 5 ways…?

Czat dla klientów

To funkcja, która daje możliwość kontaktu z klientem w czasie rzeczywistym. Przy próbie skorzystania z czatu, jedyne dane, jakie podaje klient - to imię. W konwersacji dodatkową opcją jest przesyłanie załączników, co ma na celu usprawnienie komunikacji. 

Więcej o zastosowaniu czatu dla klientów znajduje się na dedykowanej podstronie, lub w artykule: Czat dla klientów w systemie 5 ways…

Czym jest 5 ways…?

Ankiety

Za pomocą ankiet w systemie 5 ways… można przeprowadzać badania satysfakcji i jakości obsługi, zbierać opinię o produkcie/usłudze, czy też korzystać z nich przy podejmowaniu współpracy z klientem. Ankiety można wysyłać do klientów za pomocą linku, lub też wpiąć bezpośrednio w stronę internetową. Rozbudowany kreator umożliwia natomiast wybór odpowiedniego rodzaju pytań i dostosowania wyglądu do własnych preferencji.

Więcej o zastosowaniu ankiet znajduje się na dedykowanej podstronie, lub w artykule: Ankiety w systemie 5 ways…

Czym jest 5 ways…?

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami