X

Ostatnio dodane

Jak wspierać sprzedaż w systemie 5 ways…?

Czat do wpięcia w stronę internetową, system obsługi spraw, czy też ankiety, to narzędzia, które wspierają sprzedaż w systemie 5 ways... W jaki sposób? Dlaczego warto z nich skorzystać? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na te pytania!

więcej

Jak prowadzić doradztwo w systemie 5 ways…?

System 5 ways... posiada niezbędne narzędzia do prowadzenia doradztwa, w tym: system obsługi spraw z narzędziami do pracy zespołowej, czy też katalog, w którym można reklamować swoje usługi. Jak zatem prowadzić doradztwo w systemie 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Obsługa klientów w systemie 5 ways... - jak ją prowadzić?

Relacje z klientami to istotny element biznesu. Mają znaczenie m. in. w sprzedaży dóbr i usług, czy też doradztwie online. Jak może być prowadzona obsługa klientów w systemie 5 ways...? Z jakich narzędzi można skorzystać? Sprawdź!

więcej

Formularz obsługi spraw - sposoby udostępniania

System 5 ways... oferuje dwa sposoby, za pomocą których można udostępnić klientom formularz obsługi spraw. Przeczytaj jak udostępnić formularz za pomocą linku i co należy zrobić, by wpiąć widget formularza w swoją stronę internetową!

więcej

Jak wpiąć ankietę w stronę postawioną na WordPress? Instrukcja krok po kroku!

Wpięcie ankiety w stronę postawioną na WordPress wcale nie musi być trudne. System 5 ways... udostępnił specjalną wtyczkę, która dodatkowo usprawnia cały proces. Zatem jak wpiąć ankietę w stronę postawioną na WordPress? Przeczytaj!

więcej

Jak wpiąć ankietę w swoją stronę internetową? Instrukcja krok po kroku!

Aby usprawnić zbieranie opinii klienckich oraz pomysłów na nowe usługi za pomocą ankiet system 5 ways... umożliwił wpięcie ankiety bezpośrednio w stronę internetową w formie widgetu. Zatem jak wpiąć ankietę w swoją stronę internetową? Sprawdź!

więcej

Aktualizacja systemu 5 ways... - lipiec 2024

Już 7 lipca nastąpi kolejna aktualizacja systemu 5 ways..., a w niej kolejne usprawnienia. Można się spodziewać rozbudowy wizytówek ekspertów, jak również listy klientów. Jakie dokładnie funkcje zostaną wprowadzone? Przeczytaj!

więcej

Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...?

Każda sprawa przesłana poprzez formularz obsługi spraw 5 ways... musi być aktywowana, by trafić do eksperta. Wiążę się to z utworzeniem konta klienta. Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

więcej

Wizytówki ekspertów 5 ways…, czyli reklama firmy

W ramach posiadanego konta eksperta w systemie 5 ways... możliwe jest zareklamowanie swoich usług bez dodatkowych opłat. Umożliwiają to wizytówki ekspertów 5 ways..., które udostępniane są w dedykowanym katalogu. Sprawdź jak utworzyć swoją!

więcej

Jak wpiąć czat dla klientów w stronę postawioną na WordPress?

System 5 ways... udostępnia ułatwienie jeśli chodzi o to jak wpiąć czat dla klientów w stronę postawioną na WordPress. Jest nim dedykowana wtyczka. Jak ją wykorzystać i jak przebiega cały proces? Przeczytaj i dowiedz się!

więcej

Sposoby udostępniania ankiet w systemie 5 ways...

W systemie 5 ways... istnieją dwa sposoby udostępniania ankiet. Można to zrobić za pomocą wysyłki linku, jak również poprzez zamieszczenie widgetu ankiety na stronie internetowej. Jak to zrobić krok po kroku? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

więcej

Klienci 5 ways… - przechowywanie danych klientów

Każdy profesjonalny system do komunikacji powinien posiadać dedykowane miejsce, w którym przechowywane byłyby dane klientów. W 5 ways... jest to zakładka Klienci. Jakie możliwości daje? Jak edytować wprowadzone dane? Przeczytaj i dowiedz się!

więcej

Aktualizacja systemu 5 ways... - maj 2024

Pragniemy poinformować, że 22 maja 2024 roku została przeprowadzona aktualizacja systemu 5 ways... w ramach której wdrożono m.in. katalog ekspertów, listę klientów i zoptymalizowano funkcje ankiet i obsługi spraw. Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły!

więcej

Aktualizacja systemu 5 ways... - kwiecień 2024

Informujemy, że dnia 29.04.2024 roku odbyła się aktualizacja systemu 5 ways… Wdrożony został szereg usprawnień, takich jak np. samouczek systemowy, czy też możliwość wysyłki formularza za pomocą linku. Czego jeszcze można się spodziewać? Przeczytaj!

więcej

Jak wpiąć formularz obsługi spraw w stronę postawioną na WordPress?

System 5 ways... w ramach wpinania widgetu formularza obsługi spraw do strony postawionej na WordPress udostępnia specjalną wtyczkę usprawniającą cały proces. Jak ją pobrać i jak z niej korzystać? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na to pytanie!

więcej

Czy czat do wpięcia w stronę internetową można dostosować?

Widgety, które system 5 ways... oferuje, mają rozbudowane edytory z możliwością personalizacji i dostosowania wyglądu do potrzeb użytkownika. Nie inaczej jest jeśli chodzi o czat do wpięcia w stronę internetową. Jak go zatem spersonalizować? Sprawdź!

więcej

Jak mogę dodać formularz obsługi spraw do mojej strony internetowej?

Widgety, które oferuje system 5 ways... są łatwe do wpięcia w stronę internetową nawet przez osobę niedoświadczoną. Jak zatem wpiąć formularz obsługi spraw w swoją stronę? Jakie korzyści płyną z jego posiadania? Przeczytaj i dowiedz się!

więcej

Jak blokować użytkowników w 5 ways...? Czy można ich usuwać?

W systemie 5 ways... nie ma możliwości usunięcia konta pracownika. Istnieje za to możliwość jego zablokowania. Jak zatem to zrobić i czy jest później możliwość odblokowania konta użytkownika? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

więcej

Czy mogę zmienić adres mailowy użytkownika?

Jedną z interesujących kwestii jest zmiana adresu e-mail przypisanego do konta użytkownika w systemie 5 ways... Kto może dokonać takiej zmiany? Czy admin, lub ekspert z uprawnieniami do zarządzania użytkownikami mają taką możliwość? Sprawdź!

więcej

Czy formularz obsługi spraw można dostosować?

Formularz obsługi spraw to w systemie 5 ways... podstawowe narzędzie działające w ramach Systemu obsługi spraw. Formularz posiada zaawansowany kreator, w którym można dowolnie spersonalizować jego elementy. Co dokładnie można dostosować? Sprawdź!

więcej