X

Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...?

Nasi klienci często dopytują, w którym momencie trafia do nas sprawa od nich. Związane to jest z komunikatem, który pojawia się im na mailu po skorzystaniu z formularza obsługi spraw. Mają tam informację o aktywacji konta. Czy macie jakąś instrukcję, którą moglibyśmy im udostępnić, tak aby ułatwić im przesyłanie do nas zapytań?

 

Kiedy klient korzysta ze wpiętego w stronę formularza obsługi spraw 5 ways… po raz pierwszy, faktycznie wymagana jest od niego aktywacja sprawy. Dzięki niej tworzone jest dedykowane konto klienta z wieloma przydatnymi funkcjami, o których poniżej.

Klient skorzystał z formularza - co dalej?

Formularz obsługi spraw jest aktywny i dostępny dla klienta od razu po wpięciu go przez eksperta w stronę internetową. Już wtedy może zadać nurtujące go pytanie i po uzupełnieniu danych je przesłać. W momencie kliknięcia przycisku wysyłki pojawi się następujący komunikat: „Sprawdź swoją skrzynkę e-mail. Aktywuj sprawę”.

Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...?

W tym momencie na adres e-mail, który klient podał w formularzu, powinna zostać przesłana wiadomość z dalszymi instrukcjami.

Aktywacja konta

Po otworzeniu skrzynki mailowej klient powinien odszukać wiadomość mailową o treści: "Twoja wiadomość została wysłana! Kliknij poniżej i aktywuj sprawę. Uzyskaj dostęp do szczegółów oraz konwersacji z ekspertem!".

Po kliknięciu AKTYWUJ SPRAWĘ klient zostanie przekierowany na stronę rejestracji konta klienta.

Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...?

Kolejny krok to podanie hasła i jego powtórzenie oraz akceptacja regulaminu. Następnie należy kliknąć przycisk ZAPISZ I ZAREJESTRUJ aby automatycznie przejść do utworzonego konta klienta. W tym też momencie sprawa zostaje aktywowana i przekazana do eksperta.

Kolejna sprawa wysłana przez formularz obsługi spraw

Po zarejestrowaniu konta, klient wciąż ma możliwość skorzystania z formularza obsługi spraw. Wówczas po wysłaniu wiadomości przez formularz, nie musi ponownie rejestrować konta. Otrzyma mail zatytułowany „Aktywuj swoją sprawę”. Wystarczy nacisnąć zielony przycisk AKTYWUJ SPRAWĘ, a na tym samym koncie w zakładce MOJE SPRAWY pojawi się kolejna sprawa wysłana przez formularz 5 ways…  

Aby nie otrzymywać dodatkowych maili aktywacyjnych i skrócić drogę kontaktu z ekspertem możliwe jest wysłanie zapytania bezpośrednio przez Panel klienta

Możliwość wysłania sprawy z Panelu klienta

Aby wysłać nową sprawę do eksperta systemu 5 ways… z którym klient już wcześniej się kontaktował, nie trzeba ponownie wypełniać formularza. Wystarczy przejść do zakładki MOJE SPRAWY i wybrać DODAJ SPRAWĘ.

Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...?

Następnie po kliknięciu w pole EKSPERT rozwinie się lista ekspertów, z którymi dotychczas kontaktował się klient. Po wybraniu jednego z nich sprawa trafi do wskazanego eksperta, bez konieczności jej aktywacji.

Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...?

Funkcje konta klienta

Po wejściu do konta klienckiego pojawi się lista spraw, które wysłaliśmy do eksperta.

Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...?

Lewy pasek umożliwia nam nawigację po najważniejszych funkcjach konta:

  • MOJE SPRAWY - sprawy wysłane do eksperta;
  • ARCHIWUM - sprawy zamknięte (zakładka jest niewidoczna po rejestracji konta, pojawia się gdy przynajmniej jedna sprawa zostanie zarchiwizowana);
  • LISTA PŁATNOŚCI - gromadzi dokonane płatności, wraz z ich statusami i ewentualnymi fakturami.

Faktury są możliwe do pobrania w zakładce LISTA PŁATNOŚCI tylko jeśli ekspert posiada integrację z systemem wFirma. W przypadku braku integracji ekspert powinien przesłać dokument sprzedaży za pomocą panelu.

  • USTAWIENIA - w nich możliwość zmiany hasła, adresu e-mail, ustawienie danych do faktury dla eksperta, zmiana języka i możliwość usunięcia konta.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami