X

Zarządzanie sprawami w zespole

Jak wspierać sprzedaż w systemie 5 ways…?

Czat do wpięcia w stronę internetową, system obsługi spraw, czy też ankiety, to narzędzia, które wspierają sprzedaż w systemie 5 ways... W jaki sposób? Dlaczego warto z nich skorzystać? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na te pytania!

więcej

Jak prowadzić doradztwo w systemie 5 ways…?

System 5 ways... posiada niezbędne narzędzia do prowadzenia doradztwa, w tym: system obsługi spraw z narzędziami do pracy zespołowej, czy też katalog, w którym można reklamować swoje usługi. Jak zatem prowadzić doradztwo w systemie 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Obsługa klientów w systemie 5 ways... - jak ją prowadzić?

Relacje z klientami to istotny element biznesu. Mają znaczenie m. in. w sprzedaży dóbr i usług, czy też doradztwie online. Jak może być prowadzona obsługa klientów w systemie 5 ways...? Z jakich narzędzi można skorzystać? Sprawdź!

więcej

Jak zarządzać pracą zespołu w systemie 5 ways…?

System 5 ways... oferuje szereg usprawnień, które sprzyjają efektywnej pracy grupowej. Zatem jak zarządzać pracą zespołu w ramach systemu? Jakie uprawnienia można nadać użytkownikom? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się!

więcej

Raporty w 5 ways…

Analiza dotychczasowej pracy pracowników to kluczowy element skutecznego zarządzania zespołem. System 5 ways… oferuje możliwość generowania szczegółowych raportów z wykonywanej pracy. Jak generować raporty w 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Kalendarz w systemie 5 ways…

Zarządzanie czasem w firmie, to kluczowy element skutecznego działania. Kalendarz w systemie 5 ways… umożliwia także ustalanie grafików. Jak jeszcze to narzędzie może usprawnić pracę zespołu? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na to pytanie!

więcej

Tworzenie grup pracowników w 5 ways…

W systemie 5 ways… istnieje możliwość nie tylko tworzenia grup pracowników (np. w podziale na działy, obszary kompetencji, czy odpowiedzialności), ale także elastycznego zarządzania nimi. Jak zatem wygląda tworzenie grup pracowników w 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Zmiana statusów spraw

W systemie 5 ways… automatycznie aktualizowane są statusy spraw w zależności od działań podejmowanych w panelu eksperta. Umożliwia to śledzenie postępów sprawy przez eksperta jak i klienta. Jak wygląda zmiana statusów spraw w systemie 5 ways...? Sprawdź!

więcej