X

Narzędzia

Jak wspierać sprzedaż w systemie 5 ways…?

Czat do wpięcia w stronę internetową, system obsługi spraw, czy też ankiety, to narzędzia, które wspierają sprzedaż w systemie 5 ways... W jaki sposób? Dlaczego warto z nich skorzystać? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na te pytania!

więcej

Jak prowadzić doradztwo w systemie 5 ways…?

System 5 ways... posiada niezbędne narzędzia do prowadzenia doradztwa, w tym: system obsługi spraw z narzędziami do pracy zespołowej, czy też katalog, w którym można reklamować swoje usługi. Jak zatem prowadzić doradztwo w systemie 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Obsługa klientów w systemie 5 ways... - jak ją prowadzić?

Relacje z klientami to istotny element biznesu. Mają znaczenie m. in. w sprzedaży dóbr i usług, czy też doradztwie online. Jak może być prowadzona obsługa klientów w systemie 5 ways...? Z jakich narzędzi można skorzystać? Sprawdź!

więcej

Klienci 5 ways… - przechowywanie danych klientów

Każdy profesjonalny system do komunikacji powinien posiadać dedykowane miejsce, w którym przechowywane byłyby dane klientów. W 5 ways... jest to zakładka Klienci. Jakie możliwości daje? Jak edytować wprowadzone dane? Przeczytaj i dowiedz się!

więcej

Zarządzanie użytkownikami w systemie 5 ways... - uprawnienia

W celu usprawnienia pracy w systemie 5 ways… administrator konta może nadać uprawnienia zarządzania pracownikami innym użytkownikom. Jak włączyć tą opcję? Jak wygląda zarządzanie użytkownikami w systemie 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Wycena spraw w systemie 5 ways…

5 ways… daje możliwość indywidualnych wycen w ramach sprawy. Jak zatem wygląda wycena spraw w systemie 5 ways...? Co jest konieczne, aby uzyskać możliwość monetyzacji usług? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

więcej

Integracja z systemem płatności Autopay

Kwestie płatności online stały się nieodłączną częścią współczesnego biznesu. Integracja 5 ways… z Autopay - platformą do płatności online - to krok w kierunku usprawnienia procesów w firmie. Jak dokonać tej integracji w systemie 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Jak zarządzać pracą zespołu w systemie 5 ways…?

System 5 ways... oferuje szereg usprawnień, które sprzyjają efektywnej pracy grupowej. Zatem jak zarządzać pracą zespołu w ramach systemu? Jakie uprawnienia można nadać użytkownikom? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się!

więcej

Raporty w 5 ways…

Analiza dotychczasowej pracy pracowników to kluczowy element skutecznego zarządzania zespołem. System 5 ways… oferuje możliwość generowania szczegółowych raportów z wykonywanej pracy. Jak generować raporty w 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Kalendarz w systemie 5 ways…

Zarządzanie czasem w firmie, to kluczowy element skutecznego działania. Kalendarz w systemie 5 ways… umożliwia także ustalanie grafików. Jak jeszcze to narzędzie może usprawnić pracę zespołu? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na to pytanie!

więcej

Tworzenie grup pracowników w 5 ways…

W systemie 5 ways… istnieje możliwość nie tylko tworzenia grup pracowników (np. w podziale na działy, obszary kompetencji, czy odpowiedzialności), ale także elastycznego zarządzania nimi. Jak zatem wygląda tworzenie grup pracowników w 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Zmiana statusów spraw

W systemie 5 ways… automatycznie aktualizowane są statusy spraw w zależności od działań podejmowanych w panelu eksperta. Umożliwia to śledzenie postępów sprawy przez eksperta jak i klienta. Jak wygląda zmiana statusów spraw w systemie 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Integracja z systemem wFirma

Integracja z systemem wFirma, to krok w kierunku usprawnienia procesów biznesowych na wielu płaszczyznach. Jak zatem zintegrować 5 ways... z systemem wFirma.pl? Co daje ta integracja? Przeczytaj poniższy artykuł i znajdź odpowiedzi na te pytania!

więcej

Etykietowanie spraw w systemie 5 ways…

Jedną z funkcji, jakie oferuje system 5 ways... jest etykietowanie spraw, co znacząco ułatwia identyfikację, organizację i śledzenie postępów. Jak utworzyć nową etykietę? W których zakładkach można dodać etykietę do sprawy? Przeczytaj i dowiedz się!

więcej

Szybkie płatności w 5 ways…

Dzięki integracji systemu 5 ways… z Autopay płatności mogą odbywać się bezpośrednio w systemie - szybko, wygodnie i bez przeszkód. Jak dokonywać płynnych, automatycznych płatności w 5 ways... w trakcie rozmowy klienta z ekspertem? Sprawdź!

więcej

Problemy z logowaniem

Problemy z logowaniem do systemu nie zawsze wynikają z naszej winy. Może się zdarzyć, że przyczyną będą ciasteczka w przeglądarce, czy też nieprawidłowa data i godzina ustawione w systemie. Jak poradzić sobie z tymi problemami? O tym poniżej.

więcej