X

Jak odzyskać dostęp do konta w systemie 5 ways…?

Nie mam pamięci do haseł i niestety to już kolejny raz, gdy zapominam hasła. Jak wygląda u Was kwestia odzyskiwania dostępu do konta?

 

Zapomniane hasło spowoduje, że dostęp do ważnych danych czy funkcji staje się niemożliwy. To moment, w którym odzyskiwanie dostępu do konta jest niezbędne. W tym artykule omówimy co zrobić, by zresetować hasło do logowania w systemie, dzięki czemu będzie można wrócić do korzystania z narzędzi na założonym wcześniej koncie.

Hasło zapomniane - co teraz?

Nie ma się czym przejmować! Należy przejść na stronę logowania i pod przyciskiem ZALOGUJ SIĘ, odnaleźć opcję ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

Odzyskiwanie dostępu do konta w systemie 5 ways…

Kolejnym krokiem jest podanie adresu e-mail, na który zostało założone konto w systemie 5 ways.... Następnie należy kliknąć przycisk RESETUJ HASŁO.

Odzyskiwanie dostępu do konta w systemie 5 ways…

Na wskazany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość zatytułowana „Zresetuj swoje hasło”. Jeśli wiadomości e-mail dotyczącej resetowania nie widać w odebranych mailach, warto sprawdzić, czy nie ma jej w filtrze spamu.

Odzyskiwanie dostępu do konta w systemie 5 ways…

Resetowanie hasła po otrzymaniu wiadomości mailowej

Warto pamiętać, że link do resetowania hasła wygasa po 60 minutach i należy dokonać zmiany hasła właśnie w tym czasie. 

Po kliknięciu RESETUJ HASŁO, w otrzymanej wiadomości e-mail otworzy się panel do ustawienia nowego hasła. Wystarczy podać adres mailowy i wprowadzić nowe hasło, a pod spodem je powtórzyć i zatwierdzić cały proces przyciskiem RESETUJ HASŁO, a nowe hasło będzie już zaktualizowane. Można ponownie zalogować się do systemu, wykorzystując już nowe hasło.

Odzyskiwanie dostępu do konta w systemie 5 ways…

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami