X

Najczęstsze pytania

Jak wpiąć ankietę w stronę postawioną na WordPress? Instrukcja krok po kroku!

Wpięcie ankiety w stronę postawioną na WordPress wcale nie musi być trudne. System 5 ways... udostępnił specjalną wtyczkę, która dodatkowo usprawnia cały proces. Zatem jak wpiąć ankietę w stronę postawioną na WordPress? Przeczytaj!

więcej

Jak wpiąć ankietę w swoją stronę internetową? Instrukcja krok po kroku!

Aby usprawnić zbieranie opinii klienckich oraz pomysłów na nowe usługi za pomocą ankiet system 5 ways... umożliwił wpięcie ankiety bezpośrednio w stronę internetową w formie widgetu. Zatem jak wpiąć ankietę w swoją stronę internetową? Sprawdź!

więcej

Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...?

Każda sprawa przesłana poprzez formularz obsługi spraw 5 ways... musi być aktywowana, by trafić do eksperta. Wiążę się to z utworzeniem konta klienta. Jak aktywować sprawę w systemie 5 ways...? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

więcej

Jak wpiąć czat dla klientów w stronę postawioną na WordPress?

System 5 ways... udostępnia ułatwienie jeśli chodzi o to jak wpiąć czat dla klientów w stronę postawioną na WordPress. Jest nim dedykowana wtyczka. Jak ją wykorzystać i jak przebiega cały proces? Przeczytaj i dowiedz się!

więcej

Jak wpiąć formularz obsługi spraw w stronę postawioną na WordPress?

System 5 ways... w ramach wpinania widgetu formularza obsługi spraw do strony postawionej na WordPress udostępnia specjalną wtyczkę usprawniającą cały proces. Jak ją pobrać i jak z niej korzystać? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na to pytanie!

więcej

Czy czat do wpięcia w stronę internetową można dostosować?

Widgety, które system 5 ways... oferuje, mają rozbudowane edytory z możliwością personalizacji i dostosowania wyglądu do potrzeb użytkownika. Nie inaczej jest jeśli chodzi o czat do wpięcia w stronę internetową. Jak go zatem spersonalizować? Sprawdź!

więcej

Jak mogę dodać formularz obsługi spraw do mojej strony internetowej?

Widgety, które oferuje system 5 ways... są łatwe do wpięcia w stronę internetową nawet przez osobę niedoświadczoną. Jak zatem wpiąć formularz obsługi spraw w swoją stronę? Jakie korzyści płyną z jego posiadania? Przeczytaj i dowiedz się!

więcej

Jak blokować użytkowników w 5 ways...? Czy można ich usuwać?

W systemie 5 ways... nie ma możliwości usunięcia konta pracownika. Istnieje za to możliwość jego zablokowania. Jak zatem to zrobić i czy jest później możliwość odblokowania konta użytkownika? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

więcej

Czy mogę zmienić adres mailowy użytkownika?

Jedną z interesujących kwestii jest zmiana adresu e-mail przypisanego do konta użytkownika w systemie 5 ways... Kto może dokonać takiej zmiany? Czy admin, lub ekspert z uprawnieniami do zarządzania użytkownikami mają taką możliwość? Sprawdź!

więcej

Czy formularz obsługi spraw można dostosować?

Formularz obsługi spraw to w systemie 5 ways... podstawowe narzędzie działające w ramach Systemu obsługi spraw. Formularz posiada zaawansowany kreator, w którym można dowolnie spersonalizować jego elementy. Co dokładnie można dostosować? Sprawdź!

więcej

Czy mogę ustawić powitanie w oknie czatu?

Kreator czatu w systemie 5 ways... posiada rozbudowane możliwości personalizacji. Można zatem ustawić również powitanie w oknie czatu, które zobaczą klienci, podejmując próbę kontaktu. Jak ustawić własne powitanie? Przeczytaj!

więcej

Jak mogę dodać widget czatu do mojej strony internetowej?

Dodawanie widgetu czatu nie musi być skomplikowane i tak naprawdę każdy jest w stanie to zrobić. W tym celu przygotowaliśmy instrukcję, aby każdy mógł samodzielnie wpiąć widget czatu w swoją stronę internetową. Jak to zatem zrobić? Sprawdź!

więcej

Jak odzyskać dostęp do konta w systemie 5 ways…?

Zapomniane hasło spowoduje, że dostęp do ważnych danych czy funkcji staje się niemożliwy. To moment, w którym odzyskiwanie dostępu do konta jest niezbędne. Jak zresetować hasło w systemie 5 ways...? Przeczytaj ten artykuł i znajdź odpowiedź!

więcej

Jak usunąć konto w systemie 5 ways…?

Proces usunięcia konta w systemie 5 ways... jest nieodwracalny. Kiedy jednak taka konieczność nastąpi, można taką czynność wykonać po zalogowaniu do systemu. Zatem jak usunąć konto w systemie 5 ways...? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się!

więcej