X

Od czego zacząć

Wizytówki ekspertów 5 ways…, czyli reklama firmy

W ramach posiadanego konta eksperta w systemie 5 ways... możliwe jest zareklamowanie swoich usług bez dodatkowych opłat. Umożliwiają to wizytówki ekspertów 5 ways..., które udostępniane są w dedykowanym katalogu. Sprawdź jak utworzyć swoją!

więcej

Zarządzanie kontem oraz ustawieniami w 5 ways…

Każdy użytkownik w systemie 5 ways… ma możliwość zarządzania kontem, oraz dostosowania ustawień do swojego trybu pracy. Dostęp do tych opcji uzyskiwany jest po zalogowaniu. Jak wygląda zarządzanie kontem oraz ustawieniami w 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Czym jest 5 ways…?

Czym jest 5 ways...? Kto może skorzystać dzięki narzędziom, które oferuje? Jak wygląda praca indywidualna, a jak zespołowa w systemie? Jakie narzędzia oferuje 5 ways...? Przeczytaj poniższy artykuł aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

więcej

Zarządzanie interfejsem w 5 ways…

Możliwość dostosowania interfejsu do własnych potrzeb może znacząco ułatwić pracę w systemie każdemu użytkownikowi. Jak wygląda zarządzanie interfejsem w systemie 5 ways...? Jakie udogodnienia czekają na użytkownika? Przeczytaj i sprawdź!

więcej

Jak dodać konto dla pracownika w 5 ways…?

System 5 ways… wspiera zarówno pracę w pojedynkę jak i pracę zespołową. Jak przejść na pracę zespołową? Jak dodać konto dla pracownika? Jakie role można mu nadać? Kim jest osoba reprezentująca? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się!

więcej

Szablony odpowiedzi - jak je dodać w systemie 5 ways…?

Aby usprawnić obsługę klienta, 5 ways… oferuje szablony odpowiedzi, które mogłyby być wysyłane klientom w podobnych sprawach. Jak z nich skorzystać? Jak dokonywać edycji szablonów? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na te pytania!

więcej

Użytkownicy w systemie 5 ways…

W systemie 5 ways… chcąc pracować zespołowo, administrator oraz osoby do tego uprawnione mogą dodawać kolejnych użytkowników do zespołu. Jak dodać nowego użytkownika? Jakie role mogą mieć użytkownicy w systemie 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Ikona użytkownika - jak ustawić własny awatar?

Ikona użytkownika to jeden z ważniejszych elementów w personalizacji konta. Dzięki temu w szybki sposób możliwa jest identyfikacja i zlokalizowanie go w systemie. Jak ją ustawić i jak edytować aktualny awatar? Przeczytaj i dowiedz się!

więcej

Zmiana hasła do konta użytkownika

W 5 ways…istnieje możliwość zmiany hasła w dowolnym momencie zarówno do profilu pracownika/eksperta, jak i do profilu klienta. Jak to zrobić jeśli chodzi o pracownika? Jak wygląda zmiana hasła klienta? Przeczytaj poniższy artykuł i znajdź odpowiedź!

więcej

Pierwsze kroki w 5 ways…

5 ways… to system do komunikacji z klientami online, skierowany do ekspertów w przeróżnych dziedzinach chcących świadczyć odpłatne porady, sprzedających produkty i usługi, jak również prowadzących obsługę klienta. Jak rozpocząć pracę w systemie? Sprawdź!

więcej

Jak założyć konto w 5 ways…?

Jak założyć konto w 5 ways...? Jakie dane należy podać, aby przejść przez proces rejestracji? Z ilu znaków musi składać się hasło, żeby było akceptowalne? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji w 5 ways...!

więcej