X

Aktualizacje systemu 5 ways...

Każdy użytkownik może być pewny, że nasza praca nad systemem trwa nieustannie. Codziennie pracujemy nad tym, aby 5 ways... był nie tylko funkcjonalny, ale także zawsze dostosowany do najnowszych trendów i potrzeb rynkowych. Nasz zespół dba o to, aby każda aktualizacja była krokiem naprzód, wprowadzając nowe funkcje, poprawiając wydajność i zapewniając jeszcze lepsze narzędzie dla naszych użytkowników.

Zawsze na czasie, czyli systematyczne aktualizacje

Wszystkie aktualizacje przeprowadzamy systematycznie, jak tylko upewnimy się, że wprowadzana przez nas funkcja działa na najwyższym poziomie. O każdej z nich informujemy z wyprzedzeniem, dzięki czemu użytkownicy wiedzą, kiedy system będzie wyłączony z użytku. Od razu po zakończeniu aktualizacji, użytkownicy mogą korzystać z nowych funkcji i rozwiązań. 

Informacje o aktualizacjach pojawiają się na naszych profilach w mediach społecznościowych. Szczegółowy zakres aktualizacji dostępny jest również w Centrum Pomocy w sekcji OSTATNIE AKTUALIZACJE

Feedback jest dla nas ważny!

Jednym z naszych priorytetów jest słuchanie feedbacku społeczności naszych użytkowników. Dzięki opiniom i sugestiom jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć potrzeby naszych użytkowników i dostosowywać system do realnych wyzwań biznesowych. To właśnie dzięki współpracy z naszymi klientami, 5 ways... rozwija się w stronę jeszcze bardziej intuicyjnego i efektywnego narzędzia. W związku z tym zachęcamy do dzielenia się z nami refleksjami związanymi z systemem poprzez nasz formularz kontaktowy, czy za pomocą social mediów.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami