X

Aktualizacje

Aktualizacja systemu 5 ways... - lipiec 2024

Już 7 lipca nastąpi kolejna aktualizacja systemu 5 ways..., a w niej kolejne usprawnienia. Można się spodziewać rozbudowy wizytówek ekspertów, jak również listy klientów. Jakie dokładnie funkcje zostaną wprowadzone? Przeczytaj!

więcej

Aktualizacja systemu 5 ways... - maj 2024

Pragniemy poinformować, że 22 maja 2024 roku została przeprowadzona aktualizacja systemu 5 ways... w ramach której wdrożono m.in. katalog ekspertów, listę klientów i zoptymalizowano funkcje ankiet i obsługi spraw. Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły!

więcej

Aktualizacja systemu 5 ways... - kwiecień 2024

Informujemy, że dnia 29.04.2024 roku odbyła się aktualizacja systemu 5 ways… Wdrożony został szereg usprawnień, takich jak np. samouczek systemowy, czy też możliwość wysyłki formularza za pomocą linku. Czego jeszcze można się spodziewać? Przeczytaj!

więcej

Aktualizacja systemu 5 ways... - marzec 2024

Informujemy, że w nocy z 2 na 3 marca 2024 roku, nastąpi aktualizacja systemu 5 ways... Wprowadzimy m. in. integrację z wFirma, Autopay, system wycen i funkcję raportów. Czego jeszcze można się spodziewać? Przeczytaj i sprawdź!

więcej

Aktualizacja systemu 5 ways... - styczeń 2024

Pragniemy poinformować, że 7 stycznia 2024 roku, w godzinach nocnych nastąpi aktualizacja systemu 5 ways… Związana jest ona z wdrożeniem nowych funkcji, takich jak szablony odpowiedzi, grupy użytkowników, kalendarz. Co więcej? Sprawdź!

więcej

Aktualizacja systemu 5 ways... - listopad 2023

Informujemy, że dnia 5 listopada 2023 roku, w godzinach nocnych, nastąpi aktualizacja systemu. Związana jest z wdrożeniem nowych funkcji systemowych, takich jak możliwość pracy zespołowej, czy stworzenie widgetu czatu. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

więcej

Aktualizacja systemu 5 ways... - wrzesień 2023

Informujemy, że w nocy z 2 na 3 września 2023 r. nastąpi aktualizacja systemu 5 ways... W niej wprowadzimy m. in. poszerzenie możliwości kreatora formularza w ramach systemu obsługi spraw. Przeczytaj i dowiedz się, co jeszcze pojawi się w aktualizacji!

więcej

Aktualizacje systemu 5 ways...

Każdy użytkownik może być pewny, że nasza praca nad systemem trwa nieustannie. Codziennie pracujemy nad tym, aby 5 ways... był nie tylko funkcjonalny, ale także dostosowany do najnowszych trendów. Gdzie znaleźć informacje o aktualizacjach? Przeczytaj!

więcej