X

Wepnij 5 ways...

Formularz obsługi spraw - sposoby udostępniania

System 5 ways... oferuje dwa sposoby, za pomocą których można udostępnić klientom formularz obsługi spraw. Przeczytaj jak udostępnić formularz za pomocą linku i co należy zrobić, by wpiąć widget formularza w swoją stronę internetową!

więcej

Sposoby udostępniania ankiet w systemie 5 ways...

W systemie 5 ways... istnieją dwa sposoby udostępniania ankiet. Można to zrobić za pomocą wysyłki linku, jak również poprzez zamieszczenie widgetu ankiety na stronie internetowej. Jak to zrobić krok po kroku? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

więcej

Ankiety w systemie 5 ways…

Badania potrzeb klientów i zbieranie ich opinii o produkcie czy usłudze mogą znacznie wpłynąć na strategię marketingową, czy szeroko pojęte działania firmy. Narzędziem, które to umożliwia są ankiety w systemie 5 ways... Jak z nich korzystać? Sprawdź!

więcej

System obsługi spraw - ticketowy w 5 ways…

5 ways… otwiera przed firmami szerokie możliwości obsługi spraw. Dostępne jest tworzenie, dostosowywanie i wpięcie formularzy obsługi spraw do strony internetowej. Jakie korzyści przynosi ticketowy system obsługi spraw 5 ways...? Sprawdź!

więcej

Czat dla klientów w systemie 5 ways…

System 5 ways… zapewnia wyjątkowe narzędzia umożliwiające stworzenie, spersonalizowanie i wpięcie czatu na własnej stronie internetowej. Jak wpiąć czat dla klientów do swojej strony internetowej? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się!

więcej